Оценка на корисникот: 8.2/10
(201 глас)

Слики

NBCUNBCUNBCUNBCU

Прегледи


Нема Прегледи
ПРЕПОРАКИ
 • Првиот човек на месечината (2018)

  image
  Интимна приказна раскажана од перспективата на Армстронг, споед книгата на Џејмс Р. Хансен told from Armstrong’s perspective, based on the book by James R....
 • Кралица (2006)

  image
  Добитничката на „Оскар“ за најдобра женска улога, Хелен Мирен носи магична изведба во „Кралица“, провокативна приказна зад една од најјавните трагедии на нашето...
 • Масарyк (2016)

  image
  Повијесна драма чија се радња фокусира на период живота чешког дипломата и политичара Јана Масарyка у раздобљу прије почетка Другог свјетског рата (1937. - 1939.)...
 • Елизабета (1998)

  image
  Подемот на младата Елизабета Тудор, Кралицата на Англија, ќерка на кралот Хенри Осми и на Ен Болин, чие владеење е исполнето со интриги и изневерувања. Во...
ТОП ЛИСТИ

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: полиса на приватност.