рејтинг: 5.5/10
Оценка на корисникот: 5.7/10
(10 гласови)

Слики

Телохранителот на ЛинколнТелохранителот на ЛинколнТелохранителот на ЛинколнТелохранителот на ЛинколнТелохранителот на ЛинколнТелохранителот на ЛинколнТелохранителот на ЛинколнТелохранителот на ЛинколнТелохранителот на ЛинколнТелохранителот на ЛинколнТелохранителот на ЛинколнТелохранителот на Линколн

Прегледи


Нема Прегледи
ПРЕПОРАКИ
 • Воени фотографи (2010)

  image
  Вистинита приказна за четворица млади воени фотографи поврзани преку пријателството и чувството за пренесување на вистината. „Бенг-Бенг Клуб“ е името кое им е...
 • Све је истина (2018)

  image
  Портрет на Вилијам Шекспир за време на неговите 3 последни години од животот, кога го напушта Лондон и се враќа во Стратфорд. Филмот го следи Шекспир како се...
 • Првиот човек на месечината (2018)

  image
  Интимна приказна раскажана од перспективата на Армстронг, споед книгата на Џејмс Р. Хансен told from Armstrong’s perspective, based on the book by James R....
 • Рат струја (2017)

  image
  Холивудски спектакл о Николи Тесли у којем главне улоге тумаче за Оскара номиновани Бенедикт Камбербач и Мајкл Шенон. Окосница филма је беспоштедно надметање...
ТОП ЛИСТИ

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: полиса на приватност.