Содржина

Корпоративен адвокат прифаќа да работи на тужба против компанија од хемиската индустрија. Во случајот против компанијата се обелоденува долга историја на загадување.

Слики

Матни водиМатни водиМатни водиМатни водиМатни водиМатни водиМатни водиМатни водиМатни водиМатни водиМатни водиМатни водиМатни водиМатни водиМатни води

Прегледи


Нема Прегледи
Препораки
 • Марк Фелт: Човекот што ја сруши Белата куќа (2017)

  image
  Лиам Нисон и Дајан Лејн во филмот за најголемата афера во американската историја. Тоа е приказна за Марк Фелт кој дејствувал под името Длабоко Грло. Во...
 • Извештај (2019)

  image
  Кога Даниел Џ. Џоунс кој е дел од персоналот на сенатот, предводи една истрага за програмата за притвор и распит по 11 септември, тој открива шокантни тајни.
 • Весник (2017)

  image
  Дејството е фокусирано на објавувањето на Пентагонските документи во Вашингтон Пост, со што неговите новинари во 1971 г. ја откриваат вистината за војната во...
 • Џеки (2016)

  image
  Биографска приказна за Џеки Кенеди, вдовицата на американскиот претседател Џон Кенеди, во годините по неговото убиство. По убиството на Џон Кенеди, првата дама...
Топ листи

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: Полиса на приватност.