СОДРЖИНА

Кога ФБИ ќе добие закана која би можела да го загрози целиот град, испитувач и компјутерски стручњак се вовлечени во надмудрување со криминален генијалец. Следува очајничка трка против времето, во која целта е да се откријат вистинските намери на криминалецот и да се спасат илјадници животи.

Слики

ИспрашувањеИспрашувањеИспрашувањеИспрашувањеИспрашувањеИспрашувањеИспрашување

Прегледи


Прегледано од hymie
петок, 12 март 2021 11:07
This film comes from the WWE Studios and features the Rated-R superstar wrestler Edge (Adam Copeland) and Lana (CJ Perry) who uses an impressive American accent in this movie. This is Edge’s second time in a starring role in a WWE Studios production.

In Interrogation Edge plays Lucas Nolan, a genius interrogator for the FBI. Using a photographic memory Nolan is able to breakdown just about any suspect. The movie starts off with him using his analytical gifts to help the police in a... (повеќе)
Ми се допаѓа прегледот
0 коментари

ПРЕПОРАКИ
 • Плаќеница (2021)

  image
  Ана (Меги Кју) је највештији плаќени убица на свету - као дете ју је спасио легендарни Муди (Семјуел Л. Џексон) и полако учио „породичном послу”. Када човека који...
 • Спасување (2015)

  image
  Поранешен оперативец на ЦИА го киднапира група терористи. Кога син му дознава дека нема план за спасување на неговиот татко, тој почнува своја спасувачка операција.
 • Бесен (2020)

  image
  Рејчел доцни на работа, кога случајно се среќава со странец на семафор. Наскоро, Рејчел и сите што ги сака се мета на човек кој се чувствува невидлив за светот и...
 • У сенци завере (2022)

  image
  Проблематични Травис Блок је владин оперативац који је задужен за извлачење тајних агената из опасних ситуација. Када открије заверу усмјерену на америчке...
ТОП ЛИСТИ

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: полиса на приватност.