Прегледи


Нема Прегледи
ПРЕПОРАКИ
 • Пронаѓена (2007)

  image
  Ова топла и дирљива прича говори нам о професорки Ејприл Епнер (Хелен Хунт) и њеном необичном животу. Прича прати њен растанак од супруга (Матхеw Бродерицк), смрт...
 • Ванбрачна путовања (1988)

  image
  Прича о младом и амбициозном асистенту Тугомиру Принципу који, оптереќен проблемима и заљубљен у Анабелу, одлази у војску. Тамо упознаје нову љубав, али се ипак...
 • Појадок кај Тифани (1961)

  image
  Одри Хепберн ја воодушевува публиката како безгрижната девојка Холи која низ Менхетен го бара милионерот од соништата за да се омажи. Џорџ Пепард го игра младиот...
 • Пола-пола (2011)

  image
  Комедија за 27-годишен дечко кој дознава дека има рак и кој се обидува да ја победи болеста, инспирирана од вистинска приказна.
ТОП ЛИСТИ

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: полиса на приватност.