СОДРЖИНА

Мартин Винге е 35-годишен поранешен новинар. Сега води успешен живот на човек - ловец на успешни луѓе. Мартин е вработен од страна на Зигер, сопственик на голема данска фирма. Човекот има за задача да најде нов наследник на фирмата, кој ќе се покаже како подобар менаџер од синот на Зигер. Mартин почнува да нуди нови имиња за бараната позиција, но сфаќа дека е вплеткан во сурова игра која брутално влијае врз неговиот приватен живот и меѓучовечките односи.

Слики

Ловец на главиЛовец на главиЛовец на главиЛовец на главиЛовец на главиЛовец на глави

Прегледи


Нема Прегледи
ПРЕПОРАКИ
 • Неверојатниот Хулк (2008)

  недела
  image
  Кога експеримент со гама зраци ќе тргне во погрешен правец, д-р Брус Банер почнува да се трансформира во џиновски зелен хулк кога му се забрзува пулсот.
 • Лоши момчиња (1995)

  недела
  image
  Вил Смит и Мартин Лоренс се здружуваат како двајца полицајци од Мајами кои мораат да заштитуваат еден сведок (Теа Лиони) на убиство додека истражуваат случај за...
 • Клекнат тигар, скриен змеј (2000)

  недела
  image
  Ова е филм за боречки вештини со голема имагинација и со поетски движења. Филмот, добитник на „Оскар“, „Клекнат тигар, скриен змеј“ на Анг Ли е епска љубовна...
 • Змиски очи (2021)

  недела
  image
  Во филмот „Змиски очи“ главната улога ја игра Хенри Голдин како Змиски очи, цврст осаменик прифатен во древен јапонски клан наречен Арашикаге, откако спасува еден...
ТОП ЛИСТИ

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: полиса на приватност.