рејтинг: 6.2/10
Оценка на корисникот: 1/10

СОДРЖИНА

Војната заврши и мирот завладеа со селото. Но тогаш, мистериозно, фугура облечена во црно почна да ги прогонува селаните. Легендата вели дека Летачкиот Фантом се врати. Том, неговата девојка Мирјам и шерифор се фатија да испитуваат. Благодарение на специјалните вештини на шерифот, фантомот е фатен во злобниот заговор за убиство и одмазда, точно на време.

Слики

Душкало и лов на летечкиот фантомДушкало и лов на летечкиот фантомДушкало и лов на летечкиот фантомДушкало и лов на летечкиот фантомДушкало и лов на летечкиот фантомДушкало и лов на летечкиот фантомДушкало и лов на летечкиот фантом

Прегледи


Нема Прегледи
ПРЕПОРАКИ
 • Дамбо (2019)

  денес
  image
  Сопственикот на циркусот ја ангажира поранешната звезда Холт Фариер и нговите деца да се грижат за новороденото слонче, чии огромни уши го прават предмет на...
 • Принцезата невеста (1987)

  денес
  image
  Добри дедица (П. Фалк) чита болесноме унуку (Ф. Саваге) бајку коју је њему читао његов дед, а њему његов отац. Лепа Буттерцуп (Р. Wригхт Пенн) заљуби се у лепога...
 • Проклетството на Тутанкамон (2006)

  денес
  image
  Година 1922. била историска за археологијата, бидејќи таа година е откриена првата гробница на египетскиот фараон, како и нешто што до тогаш не било видено во...
 • Дивље свиње (2007)

  денес
  image
  Група пријатеља средњих година покушава да разбије монотонију живота у предграѓу одласком на путовање мотоциклима. Када се ова шаролика четворка, која се у...
ТОП ЛИСТИ

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: полиса на приватност.