poster

Прољеќе Зекослава мркве

Bugs Bunny's Bustin' Out All Over (1980)

Режисер: Chuck Jones, Phil Monroe

Каде да се погледне
Емисијата не е достапна во државата
рејтинг: 7.3/10

СОДРЖИНА

Зекослав Мрква сусреќе се с Марвином Марсовцем, а Којот још увијек, након 30 година, покушава ухватити Птицу Тркачицу. Хоќе ли напокон успјети?

Глас: Mel Blanc
Сцеарист:
ВРЕМЕТРАЕЊЕ: 30 мин

Прегледи


Нема Прегледи
ПРЕПОРАКИ
 • Необични басни: три прасиња и бебе (2008)

  image
  Кога пред вратите на својата куќичка трите прасиња наоѓаат едно младо волче, тие одлучуваат да го земат со себе и да го подигаат како да е едно од нив. Прасињата...
 • Dog Town (2019)

  image
  When the inconsiderate residents of Dog Town get a little too loud for their own good, the neighbors take notice and call for help in a last-ditch effort to...
 • Сè е до душекот (2018)

  image
  Во потрага по нов душек, Дејвид и Сара добиваат неочекувана мудрост од сопственикот на продавницата за душеци. Средовечен пар изгубен во светот на рутината и...
 • Необични басни: Шоу на Златокоса и трите мечки (2008)

  image
  Златнокосата - неподносливата телевизиска ѕвезда се согласува да земе учество во реалити шоу. Девојката е принудена да заживее со три непослушни мечиња. Кога...
ТОП ЛИСТИ

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: полиса на приватност.