Филмови

 • Прокси

  понеделник

  22.7.24

  08:00

  Прокси

  Proxy (2022)

  „Прокси“ е приказната за Девон, сурогат за пар со проблеми со плодноста кои одлучуваат дека повеќе не го сакаат детето што таа го носи за нив кога ќе се открие дека детето има абнормалност. Девон се повлекува во домот...

 • Блиски суштества

  понеделник

  22.7.24

  11:00

  Блиски суштества

  Fellow Creatures (2021)

  Додека се справува со стресот од родителството за време на викендот, Том (Џонатан Кериган) му ја отвора вратата на мистериозен странец (Шели Кон) кој дава можност да игра интригантна игра со ескалирачки последици.

 • Ментор

  вторник

  23.7.24

  03:45

  Ментор

  The Mentor (2019)

  Сара, осамена тинејџерка, ѝ се придружува на интернет група која се занимава со емоционалните проблеми на тинејџерите. Нејзиниот ментор, кој ги слуша сите нејзини проблеми, ѝ дава на Сара задачи кои таа треба да ги...

 • Електра

  вторник

  23.7.24

  09:15

  Електра

  Electra (2023)

  Електра го преиспитува својот 10-ти роденден, мешајќи ги спомените со имагинацијата и скриените соништа. Изолирана во нејзиниот фантастичен свет полн со нашминкани бујни кукли, делови од пластични машки тела, сочни...

 • Големиот пукот

  среда

  24.7.24

  03:55

  Големиот пукот

  Big Bang (2022)

  Уберландија, Бразил. Чико заработува поправајќи печки, што му е лесно благодарение на неговата мал раст. Занемарен и маргинализиран од општеството кое го мрази, Чико почнува да се спротивставува.

 • Мадагаскар: Прослава на љубовта

  среда

  24.7.24

  07:56

  Мадагаскар: Прослава на љубовта

  Madly Madagascar (2013)

  Вашите омилени пријатели од Мадагаскар одат на прекрасна авантура. Омилениот празник на Алекс (Бен Стилер), Денот на вљубените, носи смешни изненадувања и возбуда за целата банда. Мелман (Дејвид Швимер) планира големо...

 • Мачорот во чизми: Трите мали ѓаволчиња

  среда

  24.7.24

  12:27

  Мачорот во чизми: Трите мали ѓаволчиња

  Puss in Boots: The Three Diablos (2012)

  Озлогласениот француски крадец „Шептачот“ го украл рубинот на принцезата, а Мачорот в чизми е на мисија да го врати скапоцениот камен. Но Мачорот мора некако прво да ги скроти Трите мали ѓаволчиња, три слатки мали...

 • Овцата Шон: Ламите на фармерот

  четврток

  25.7.24

  06:00

  Овцата Шон: Ламите на фармерот

  Shaun the Sheep: The Farmer's Llamas (2015)

  Кога фармерот и Бицер одат на панаѓур, Шон кришум им се приклучува со цел да предизвика неволји. Таму Шон ја гледа аукцијата и гледа на понуда со три егзотични, многу подвижни лами. Воодушевен од нивните фантастични...

Топ листи

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: Полиса на приватност.