рејтинг: 5.5/10
Оценка на корисникот: 8/10

СОДРЖИНА

Мачорот Владимир и Стаорецот Хектор, двајца необични тајни агенти спротивставени на секој начин, се обидуваат да откријат таен материјал украден од непознати натрапници, да се докажат како шпиони, и да го спасат светот од исчезнување.
Специјалниот агент, Мачорот Владимир, можеби е најдобар шпион во тајната служба, но тој не е добар во следење наредби... Испратен далеку на дисциплинска казна, Владимир доаѓа на далечна морска платформа каде што го чува мистериозниот таен товар наречен Радиузит, заедно со еден агент почетник, Стаорецот Хектор. Кога крадци упаѓаат на платформата и го крадат Радиузитот, необичните агенти се принудени да работат заедно, впуштајќи се во возбудлива тајна мисија да го најдат украдениот товар, да се докажат како шпиони, и да го спасат светот од исчезнување.

Слики

Шпиони меѓу животнитеШпиони меѓу животнитеШпиони меѓу животнитеШпиони меѓу животнитеШпиони меѓу животнитеШпиони меѓу животнитеШпиони меѓу животнитеШпиони меѓу животните

Прегледи


Нема Прегледи
ПРЕПОРАКИ
 • Књига о џунгли 2 (2003)

  денес
  image
  Моwгли живи у селу заједно с дјевојчицом Сханти, њезиним братом Рањаном и њиховим родитељима. Но живахни дјечак сања вратити се у дивљину и забави какву само...
 • Игор (2008)

  денес
  image
  Забаван и симпатичан компјутерски анимирани филм, чија се прича животом помоќника једног злог научника. У питању је полу-пародија на др. Франкенштајна, у режији...
 • Барајќи ја Дори (2016)

  денес
  image
  Од создавачите на „Барајќи го Немо, добитници на „Оскар, и од „Дизни и „Пиксар пристигнува епската подводна авантура исполнета со фантазија, хумор и емоции. Кога...
 • Мун чувар Месеца (2014)

  денес
  image
  Када Муне постане чувар Месеца, неспретном незгодом доведе у опасност Месец и Сунце. То искористи зли и корумпирани титан Некрос који жели Сунце само за себе,...
ТОП ЛИСТИ

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: полиса на приватност.