рејтинг: 6.7/10
Оценка на корисникот: 7.6/10
(51 глас)

Содржина

Гледаме како психијатар се обидува да спречи еден од неговите пациенти да изврши самоубиство додека и самиот се труди да остане во реалноста.

Слики

ОстаниNew RegencyNew RegencyNew RegencyNew RegencyNew RegencyNew RegencyNew RegencyNew RegencyNew Regency

Прегледи


Нема Прегледи
Препораки
 • Другиот човек (2008)

  image
  Инженерот Питер (Лиам Нисон) е оженет со дизајнерката на чевли Лиза (Лора Лини). И двајцата се успешни и среќни на прв поглед, но наскоро сѐ се врти наопаку....
 • Имитатор (1995)

  image
  Агорафобичен психолог и женски детектив мора да работат заедно за да фатат сериски убиец кој копира сериски убијци од минатото.
 • Мојот ангел (2019)

  image
  Лизи Менинг е разведена и емотивно нестабилна жена која се бори за старателство над својот 11-годишен син, Томас. Тешко ѝ оди балансирањето на работата и...
 • Jeta e të tjerëve (2006)

  image
  Në fillim të viteve 1980-të, Georg Dreiman (një dramaturg i suksesshëm) dhe partnerja e tij Krista-Maria Ziland (një aktore popullore), ishin yje të famshëm...
Топ листи

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: Полиса на приватност.