Прегледи


Нема Прегледи
ПРЕПОРАКИ
 • Барајќи го Осама (2016)

  денес
  image
  „Барајќи го Осама“, главно е вистинска приказна за Гари Фокнер (Н. Кејџ), бивш затвореник, невработен мајстор и модерен Дон Кихот, кој се решава на неверојатна...
 • Семејството Блум (2020)

  денес
  image
  „Семејството Блум“ ја раскажува вистинската приказна за Сем Блум (номинираната за „Оскар“, Наоми Вотс) млада мајка чиј свет е превртен наопаку по речиси фатална...
 • Убити краља (2003)

  денес
  image
  Енглеска, 1645. Због сукоба краља Чарлса И. (Руперт Еверетт) и Парламента, који настоји да ограничи монархову самовољу, земља веќ три године грца у крвавом...
 • Mary Magdalene (2018)

  денес
  image
  Judea, 33 AD. Mary is a faithful young girl from the village of Magdala (close to Galilea Lake) unsure to follow the traditions and destiny reserved to the women,...
ТОП ЛИСТИ

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: полиса на приватност.