СОДРЖИНА

Семејство од предградието се обидува да го сочува животот на висока нога во претерано материјалистичкото друштво Нова Англија. Кога климактеричната сопруга ќе го турне својот неспособен маж во екстремно лоша работа со недвижнини, опстанокот на семејството ќе е доведен во прашање.

Слики

ХлорХлорХлорХлорХлорХлорХлорХлорХлорХлорХлорХлор

Прегледи


Нема Прегледи
ПРЕПОРАКИ
 • Пас звани Дјук (2012)

  image
  Обитељска драма. Једног дана у учионицу учитељице Бетханy Полескy (К. Цросс) ушетао је, на радост свих ѓака, лијеп пас, који као да није залутао него је дошао с...
 • Магијата на малините (2010)

  image
  Приказна за 11-годишната Моника која се обвинува себеси за домашните проблеми. Девојката мисли дека доколку победи на еден научен конкурс, нејзиниот татко ќе се...
 • Troop Zero (2019)

  image
  In rural 1977 Georgia, a misfit girl dreams of life in outer space. When a competition offers her a chance to be recorded on NASA's Golden Record, she recruits a...
 • Херои (2010)

  image
  Маж брза да стигне на важен деловен состанок. Неговиот ум е преокупиран со мислите како да се претстави пред важниот клиент, момент кој може да биде пресвртница...
ТОП ЛИСТИ

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: полиса на приватност.