рејтинг: 6.9/10
Оценка на корисникот: 8.66/10
(56 гласови)

СОДРЖИНА

Робин од Локсли се враќа дома и открива дека татко му е убиен од Шерифот на Нотингем. Робин се здружува со Азим, Литл Џон и Вил Скарлет за да го спаси кралството.

Слики

MiramaxMiramaxMiramaxMiramaxMiramaxРобин Худ: Принц на крадцитеРобин Худ: Принц на крадцитеРобин Худ: Принц на крадцитеРобин Худ: Принц на крадцитеРобин Худ: Принц на крадцитеРобин Худ: Принц на крадците

Прегледи


Нема Прегледи
ПРЕПОРАКИ
 • Листа за отстрел (2011)

  недела
  image
  Огорчен човек во пијана состојба составува црн список со странец. Сега мора да даде се од себе за да ги спаси луѓето чии имиња ги навел, бидејќи телата почнуваат...
 • Игра на смртта (2011)

  недела
  image
  Маркус Џоунс, агент на ЦИА, треба да собере информации за илегалните операции на трговците со оружје Френк Смир и Џон Редвал. Џоунс ќе се вработи како...
 • Џејмс Бонд 007: Само за твоите очи (1981)

  денес
  image
  Кога британски брод потонува во меѓународни води, светските суперсили почнуваат трка по товарот на бродот: контролен систем за нуклеарна подморница. И 007 (Роџер...
 • Во името на кралот (2007)

  денес
  image
  Џејсон Статам го игра Фармер, едноставен човек од Кралството Ехб, чија главна задача е да се грижи за своето семејство. Меѓутоа, кога Кралството ќе го освои...
ТОП ЛИСТИ

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: полиса на приватност.