СОДРЖИНА

Шестмина пријатели примаат таинствена ланчана порака преку електронска пошта, од манијак кој ги прогонува оние кои ќе ја избришат оваа порака. Кој би помислил дека такво писмо треба да се сфати сериозни, или дека омилената технологија ќе им го одземе животот? Во оваа манијакална игра, пријатели се свртуваат против пријатели, обидувајќи се да го избегнат невозможното. Прекини го ланецот, го губиш животот.

Прегледи


Нема Прегледи
ПРЕПОРАКИ
 • Витешки и дење (2010)

  денес
  image
  Џун Хејвенс (Камерон Дијаз) се подготвува за лет назад кон својот дом за свадбата на сестра си, кога буквално се судира со Рој Милер (Ром Круз) насред еден...
 • Менди и богатството на Чироките (2010)

  денес
  image
  Поставен во раните 1990 години, вториот филм базиран на популаната книга „ Менди “ од Лоис Лепард, во која Менди разрешава мистерии со помош на нејзините пријатели.
 • Хари Потер и редот на фениксот (2007)

  денес
  image
  Лордот Волдеморт се вратил, но малкумина сакаат да веруваат во тоа. Всушност, Министерството за магија прави сѐ за да го спречи светот на волшебниците да ја...
 • Петак тринаести (1980)

  денес
  image
  Извиѓачке инструкторе прогони и убија непознати убица када покушају да поново отворе летњи камп на месту где се дете једном удавило. Када се на идиличном...
ТОП ЛИСТИ

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: полиса на приватност.