poster

Музиката на моето срце

Music of the Heart (1999)

Режисер: Wes Craven
TV1000 Balkan | петок | 16:40

рејтинг: 6.8/10
Оценка на корисникот: 7.3/10
(12 гласови)

Слики

Музиката на моето срцеМузиката на моето срцеМузиката на моето срцеМузиката на моето срцеМузиката на моето срцеМузиката на моето срцеParamountМузиката на моето срцеМузиката на моето срцеМузиката на моето срцеМузиката на моето срце

Прегледи


Нема Прегледи
ПРЕПОРАКИ
 • На цел глас (2014)

  image
  Оскаровецот Дастин Хофман го гледаме во инспиративната приказна за талентот и внатрешната борба во која самите треба да победиме! Стет е проблематичен 11-годишник...
 • Клуб 27 (2008)

  image
  Елиот е единствениот преостанат член на рок бендот Фин, по самоубиството на неговиот колега од бендот и најдобар пријател Том, само неколку недели по 27-иот...
 • Ритамот на лудилото (2014)

  image
  Ендру Нејман е амбициозен млад џез-тапанар, а единствена цел му е да се издигне на врвот во еден елитен музички конзерваториум. Прогонуван од пропаднатата...
 • Статусот на Бред (2017)

  image
  Кога Бред (Бен Стилер) го придружува син му на колеџ на Источниот Брег, посетата предизвикува криза на доверба. Бред има успешна кариера и удобен живот, но тоа не...
ТОП ЛИСТИ

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: полиса на приватност.