СОДРЖИНА

Nova ekranizacija romana Nikolasa Sparksa, autora Beležnice i drugih dela koja su prodata širom sveta u više od 80 miliona primeraka! Najomiljeniji pisac romantičnih priča ovog puta nas vodi životnim putevima dvoje potpuno različitih srednjoškolaca koje, nakon strastvene ljubavne veze, okolnosti razdvajaju na 20 godina. Sada odrasli ljudi, oni će se ponovo sresti u rodnom gradu u koji će se vratiti zbog pogiblje dragog prijatelja…

Слики

Најбоље од менеНајбоље од менеНајбоље од менеНајбоље од менеНајбоље од менеНајбоље од менеНајбоље од менеНајбоље од менеНајбоље од менеНајбоље од менеНајбоље од менеНајбоље од менеНајбоље од менеНајбоље од менеНајбоље од менеНајбоље од менеНајбоље од мене

Осврти


Nema recenzija
ПРЕПОРАКИ
 • Слатка љубав (2018)

  денес
  image
  Slastičarka i razvedeni muškarac postaju poslovni partneri nakon što zajednički naslijede staru pekarnicu.
 • Трговски патник (2016)

  денес
  image
  Ирански актерски пар се вселува во стан во кој претходно живеела жена со лоша репутација. Сплет на лоши околности води до настан кој комплетно ќе им го смени...
 • Не плачи сега (2007)

  денес
  image
  Животот на една среќна сопруга и мајка е уништен и фрлен во хаотичен сплет на околности откако поранешната сопруга на нејзиниот маж ќе биде убиена. Бони има се,...
 • Доза среќа (2019)

  денес
  image
  Вистинска приказна за новинарката Весела Тотева (ја игра ќерка ѝ, Валентина Каролева) која си ја бара среќата за време на динамичните и несигурни 1990-ти во...
ТОП ЛИСТИ

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: полиса на приватност.