рејтинг: 6.3/10
Оценка на корисникот: 10/10
(2 гласови)

Содржина

Лили е успешна дизајнерка на ентериери која брза да ѝ помогне на тетка ѝ Меги која планира да го продаде шармантниот пансион, а кој сепак имал подобри денови. Лили одлучува да даде сè од себе за да го доведе пансионот во некогашната состојба, а ќе ѝ помогне Маркус, кој живее во пансионот. Кога пансионот го купува голема компанија која сака на негово место да изгради станови, Лили и Меги се разочарани, но немаат избор, ама сепак Маркус има изненадување за Лили.

Слики

Љубов на Харбор Ајланд(C) OneGate Media(C) OneGate Media(C) OneGate Media(C) OneGate Media(C) OneGate MediaЉубов на Харбор АјландЉубов на Харбор АјландЉубов на Харбор АјландЉубов на Харбор АјландЉубов на Харбор АјландЉубов на Харбор АјландЉубов на Харбор АјландЉубов на Харбор АјландЉубов на Харбор Ајланд

Прегледи


Нема Прегледи
Препораки
 • The Outsider (2018)

  image
  Cristian works at one of the Milan agencies as a graphic designer. One day he decides to give up this job to seek his own way and answer the questions that bother...
 • Божиќ у Старлајту (2020)

  image
  Да би спасила обитељски ресторан од рушења, правница Анние невољко склапа необичан договор с насљедником граѓевинске твртке.
 • Тркало на среќата и фантазијата (2021)

  image
  За време на возењето во такси, Меико дознава дека мажот по кој нејзината пријателка е луда е нејзиното бившо момче. Нао има итар план да се одмазди на професор за...
 • Рејчел ќе се венча (2008)

  image
  Кога Ким (Ен Хатавеј) се враќа во семејниот дом на семејството Бјукенон, за свадбата на својата сестра, Рејчел (Розмари Девит), таа носи долга историја на лични...
Топ листи

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: Полиса на приватност.