рејтинг: 7.4/10
Оценка на корисникот: 6.1/10
(10 гласови)

Содржина

Рејнолдс Вудкок е познат кројач чиј педантен живот е нарушен од една млада жена со силна волја, Алма, која станува негова муза и љубовница.

Слики

Фантомска нишкаФантомска нишкаФантомска нишкаФантомска нишкаФантомска нишкаФантомска нишкаФантомска нишкаФантомска нишкаФантомска нишкаФантомска нишкаФантомска нишкаФантомска нишка

Прегледи


Нема Прегледи
Препораки
 • Njeriu i mirë (1983)

  image
 • Пријатели (2019)

  image
  Вистинскиот пријател е секогаш тука, и во добро и во зло. Откако ќе добијат вест што од корен ќе им го смени животот, членовите на семејството Тиг наоѓаат...
 • Вознемирен (2011)

  image
  Анабел Котон е прекрасна и шармантна пациентка што има рак, но и голема љубов кон животот и природниот свет. Инок Бри е млад маж што се има откажано од животот,...
 • Мастер (2012)

  image
  Впечатлив приказ за талкачите и трагачите по вистина по Втората светска војна во Америка. Филмот „Мастер“ на Пол Томас Андерсон го следи патувањето на...
Топ листи

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: Полиса на приватност.