рејтинг: 6.4/10
Оценка на корисникот: 8/10
(3 гласови)

Содржина

Дали ризикувате да изгубите сè за да најдете нешто реално? По една неуспешна аудиција во Њујорк, младата музичарка Финли патува во Ирска каде што го запознава Бекет, згоден познат филмски актер. Додека меѓу нив летаат искри, тие еден во друг наоѓаат сила да бидат искрени со себе.

Слики

Кога те најдовКога те најдовКога те најдовКога те најдовКога те најдовКога те најдовКога те најдовКога те најдовКога те најдовКога те најдовКога те најдовКога те најдовКога те најдовКога те најдовКога те најдов

Прегледи


Нема Прегледи
Препораки
 • In Every Season (1980)

  image
  The movie depicts a love story in a students campus where the feelings, love, and humor are interlaced with each-other.
 • Напуштајќи го Лас Вегас (1995)

  image
  Холивудски сценарист којшто загубил сè поради алкохолизмот формира комплицирано пријателство и пакт со проститутка во Лас Вегас.
 • Вознемирен (2011)

  image
  Анабел Котон е прекрасна и шармантна пациентка што има рак, но и голема љубов кон животот и природниот свет. Инок Бри е млад маж што се има откажано од животот,...
 • Песна за моето срце (2022)

  image
  Сопственичката на органска чајџилница Бони Хајстрит не сака да има никаква врска со музиката, но кога му помага на музичката сензација Рајдер Џејмисон да ги...
Топ листи

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: Полиса на приватност.