Оценка на корисникот: 6.2/10
(118 гласови)

СОДРЖИНА

Момче и девојка се заљубуваат еден во друг. Но ноќта кога се запознаваат, таа била пијана и дрогирана, а тој ја искористил. И покрај тоа што таа не се сеќава скоро на ништо, започнува да се присетува на нешто што би можело да им ја загрози врската.

Слики

Фатален грев

Прегледи


Нема Прегледи
ПРЕПОРАКИ
 • Понеделник (2020)

  image
  „Понеделник“ ја следи приказната на Мики (Себастија Стен) и Клои (Дениз Гог), двајца Американци на триесетина години, кои живеат во Атина и кои се запознаваат...
 • Македонска сага (1993)

  image
  Долазак младог наставника Дамјана у село у западној Македонији ремети свакодневни живот људи који припадају различитим религијама. Он је у много чему различит од...
 • 32 август на Земјата (1998)

  image
  На 26 години, Симон го преиспитува целиот живот откако преживува ужасна сообраќајна несреќа. Таа го замолува својот пријател Филип да има дете со неа. Филип е...
 • Не мрдај (2004)

  image
  Очекујуќи исход операције мозга своје кќери Ангеле (Е. Перино), која је доживела несреќу на мотору, угледни хирург Тимотео (С. Цастеллито) присеќа се страствене...
ТОП ЛИСТИ

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: полиса на приватност.