Содржина

The Care Bears team up with a troubled brother and sister who just moved to a new town to help a neglected young magician's apprentice whose evil spell book causes sinister things to happen.

Слики

The Care Bears Movie

Прегледи


Нема Прегледи
Препораки
 • Куќата на големиот магионичар (2013)

  image
  Мачотор Молња е исфрлен на улица од страна на сопствениците. Барајќи каде да се сокрие од невремето, тој наоѓа засолниште во таинствената куќа на пензиониран...
 • Приказната за Десперо (2008)

  image
  Приказна за тројца нетипични херои - невклопеното глувче, несреќниот стаорец и дрдорливата слугинка со уши од карфиол.
 • Падингтон 2 (2017)

  image
  Омилениот лик од култната британска серија сликовници, мечето Падингтон, се враќа на екраните со нови авантури. Падингтон е среќно сместен кај семејството Браун и...
 • Мачорот во чизми (2011)

  image
  Одамна пред да ги запознае Шрек и магарето, симпатичниот, но итар Мачор во чизми мора да го исчисти своето име од сите обвиненија што го направија баран бегалец....
Топ листи

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: Полиса на приватност.