СОДРЖИНА

Мелани планира да проведе Божиќ са својим вереником Џастином, али стицајем околности и уз мало помоќи од човека по имену Крис, Мелани и Џастинов помоќник наѓу се у малом романтичном граду. Крисова магија биќе кључ њихове среќе.

Слики

Деда Мраз проводаџијаДеда Мраз проводаџија

Прегледи


Нема Прегледи
ПРЕПОРАКИ
 • Војна со дедо (2020)

  денес
  image
  Питер мора да се исели од својата соба кога се вселува дедо му кој неодамна останал вдовец. Питер смислува невидени итроштини за да го натера дедо му да му ја...
 • Буквално сѐ (2015)

  денес
  image
  Нил Кларк, наставник, изненада ќе открити да поседује магичне моќи. Заправо, једним покретом руке он може да учини да се деси шта год пожели. Од тога да збрише...
 • Алфи (2004)

  денес
  image
  Возачот на лимузини Алфи живее како Дон Жуан. Неговите најдобри пријатели му се колегата Марлон и неговата девојка Лонет. Алфи има кратка афера со Лонет, а...
 • Double Trouble and the Magical Mirror (2019)

  денес
  image
  What child has never dreamed of having a twin, someone who looks like him like 2 drops of water and who excels in all areas, especially at school? Thanks to the...
ТОП ЛИСТИ

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: полиса на приватност.