СОДРЖИНА

Ени Хоган има 28 години и од неодамна е разведена, па прави сѐ што може за да си го врати животот во колосек. Кога одлучува да се вклучи во вежбалната „Нов живот“, таа е инспирирана и возбудена околу новата тренерка, дваесет и кусургодишната Александра, која набргу ѝ станува пријателка. Алекс е млада, успешна и полна со живот. Но Ени не е свесна дека Алекс многу сериозно ја сфаќа својата работа, а сите клиенти кои не ги следат нејзините строги упатства завршуваат мртви. Ени веќе почнува да се премислува околу интензивниот режим на Алекс, а тогаш се појавува Ричард и го бара својот исчезнат брат, кој исто така тренирал кај Алекс. Ени доаѓа до заклучок дека можеби Алекс стои зад цела серија исчезнувања, но може ли тоа да го докаже пред и таа да стане жртва на „тренерката“?

Слики

ТренеркаТренеркаТренеркаТренеркаТренеркаТренеркаТренеркаТренеркаТренерка

Прегледи


Нема Прегледи
ПРЕПОРАКИ
 • Украдени рај (2011)

  среда
  image
  Прича прати бриљантну инжењерку чији је патент украден, а за чију краѓу се сумњичи њен коелга. Када колегу пронаѓу мртвог, она постаје главни осумњичени.
 • Исчезната (2014)

  среда
  image
  На својата петта годишнина од свадбата, Ник Дан ја пријавува жена си како исчезната. Под притисок од полицијата и медиумите, неговите лаги прават сите да се...
 • Обожавање (2019)

  среда
  image
  12-годишниот Пол лудо се вљубува во Глорија, пациентка во ментална институција каде што работи мајка му, и која тврди дека е примена по грешка. Тие двајцата...
 • Жената на астронаутот (1999)

  среда
  image
  Спенцер Армацост (Јохннy Депп) члан је нове мисије на Спаце Схуттлеу. Страхови његове супруге Јиллиан (Цхарлизе Тхерон), остварују се када она дозна за незгоду...
ТОП ЛИСТИ

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: полиса на приватност.