poster

SCREWFLY SOLUTION/VALERIE ON THE STAIRS

SCREWFLY SOLUTION

хорор, трилер | Канада, САД
Режисер: Joe Dante

Каде да се погледне
Емисијата не е достапна во државата
Оценка на корисникот: 7/10
(201 глас)

СОДРЖИНА

A strange virus renders the entire human male population into homicidal maniacs who end up wiping out all females, leaving a woman and her daughter to fend for themselves.

Прегледи


Нема Прегледи
ПРЕПОРАКИ
 • Тишина (2019)

  image
  The story of a family struggling to survive in a world terrorized by a deadly, primeval species who have evolved for millions of years in the pitch darkness of a...
 • Црни телефон (2021)

  image
  Редатељ Сцотт Деррицксон враќа се својим коријенима и поновно сураѓује с Блумхоусеом у новом хорор трилеру. Финнеyја Схаwа, срамежљивог, али паметног 13-годишњег...
 • Будење (2011)

  image
  Додека ја прогонува убиството на вереникот, Флоренс се занимава со негирање на тврдењата за постоење на натприродни сили и со рационални објаснувања ги побива...
 • Тишина (2016)

  image
  A deaf and mute writer who retreated into the woods to live a solitary life must fight for her life in silence when a masked killer appears at her window.
ТОП ЛИСТИ

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: полиса на приватност.