рејтинг: 6.6/10
Оценка на корисникот: 7.7/10
(32 гласови)

Слики

Манџурискиот кандидатМанџурискиот кандидатParamountParamountParamountParamount

Прегледи


Нема Прегледи
ПРЕПОРАКИ
 • Архива (2020)

  image
  „Архива“ е приказна за Џорџ, истражувачки инженер кој работи на експерименталниот дел на вештачка интелигенција. Тој работи за компанија која ја усовршила...
 • Ад Астра (2019)

  image
  Астронаутот Рој МекБрајд (Бред Пит) оди на опасна мисија низ сончевиот систем за да ја открие вистината за исчезнатиот татко и неговата експедиција осудена на...
 • Јупитеров месец (2017)

  image
  Арyан је сиријски избјеглица који се покушава пробити из Србије у Маѓарску, заједно са својим оцем и бројним другим напаќеним душама. Но, сви бивају ухваќени и...
 • Изворен код (2011)

  image
  Кога наградуваниот војник, капетан Колтер Стивенс (Џејк Гиленхал), се буди во телото на непознат маж, открива дека е дел од мисијата за наоѓање на бомбашот на...
ТОП ЛИСТИ

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: полиса на приватност.