рејтинг: 5.2/10
Оценка на корисникот: 8.25/10
(4 гласови)

СОДРЖИНА

Петмина студенти по медицина, опседнати со задгробниот живот, прават смел експеримент со тоа што си ги запираат срцата за кратко време.
Во „Тенката линија на смртта“, петмина студенти по медицина, опседнати со мистеријата на задгробниот живот, прават смел и опасен експеримент запирајќи си ги срцата за кратко време за да ги доживеат смртта и задгробниот живот. Но, кога нивните експерименти стануваат навистина опасни, нив ги прогонуваат гревовите од минатото преку паранормални последици поради преминот на другата страна од животот.

Слики

Тенката линија на смрттаТенката линија на смрттаТенката линија на смрттаТенката линија на смрттаТенката линија на смрттаТенката линија на смрттаТенката линија на смрттаТенката линија на смрттаТенката линија на смрттаТенката линија на смрттаТенката линија на смрттаТенката линија на смрттаТенката линија на смрттаТенката линија на смрттаТенката линија на смртта

Прегледи


Нема Прегледи
ПРЕПОРАКИ
 • The Hot Hand (1983)

  недела
  image
 • Потфат и слава, поделена куќа (2006)

  недела
  image
  Бенџамин Стид се откажал од фармерскиот живот во Вермонт и неодамна со своето семејство се преселил во градот Палмира во северниот дел на државата Њујорк....
 • Пољупци (2008)

  недела
  image
  Кајли и Дилан су 11-годишњаци из Даблина који долазе из дисфункционалних породица. Њен отац је у затвору, његов је насилан, због чега одлуче заједно побеќи у...
 • Потрага (2018)

  недела
  image
  Современ трилер за еден татко кој ја бара својата исчезната 16-годишна ќерка. По неуспешната истрага, Дејвид одлучува да ја бара на местото каде што уште никој не...
ТОП ЛИСТИ

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: полиса на приватност.