СОДРЖИНА

Видете ја преобразбата на Брус Вејн кога се враќа дома по годините минати во странство, обучувајќи се за боречки вештини, наука и детективски вештини, подготвувајќи се да стане суштество од кое се плашат криминалците во Готам... Бетмен!
Кога Готам Сити има неодложна потреба за херои, двајца мажи почнуваат да ја бранат правдата, но на спротивставени страни. Брус Вејн се враќа дома по годините минати во странство за да стане борец против криминалот, во исто време кога и чесниот полицаец, Џејмс Гордон се сели во Готам и наоѓа корупција на секое ниво. Кога Брус станува маскираниот одмаздник Бетмен, градот експлодира, а неговата нова непријателка, „Жената-мачка“, мафијата и Гордон му се зад петици!

Слики

Бетмен: Година прваБетмен: Година прваБетмен: Година прваБетмен: Година прваБетмен: Година прваБетмен: Година прваБетмен: Година прваБетмен: Година прваБетмен: Година прва

Прегледи


Нема Прегледи
ПРЕПОРАКИ
 • Алвин и верверичките: Големото патешествие (2015)

  вторник
  image
  Преку една серија недоразбирања, Алвин, Сајмон и Теодор почнуваат да мислат дека Дејв ќе ја запроси неговата нова девојка во Мајами, а нив ќе ги откачи. Тие имаат...
 • Опаку наопаку (2015)

  денес
  image
  Растењето знае да биде тешко, па тоа не е исклучок ни за Рајли, која се преселува од Средниот Запад кога нејзиниот татко наоѓа нова работа во Сан Франциско. Како...
 • Мали весељак: Брод спасилац (2017)

  денес
  image
  После храбре мисије спасавања у олујним временским приликама, млади спасилачки чамац Елијас позван је да преѓе да ради у Велику луку. Узбуѓено прихвата и напушта...
 • Необични басни: Шоу на Златокоса и трите мечки (2008)

  денес
  image
  Златнокосата - неподносливата телевизиска ѕвезда се согласува да земе учество во реалити шоу. Девојката е принудена да заживее со три непослушни мечиња. Кога...
ТОП ЛИСТИ

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: полиса на приватност.