Содржина

Рејф се обидува да ја сфати причината за ненадејната смрт на неговиот најдобар пријател Томи. Трагата ќе го одведе до мистериозната заводниќка Лара, којашто ќе ги искористи сите свои атрибути за да го натера Рејф да се вљуби во неа. Рејф ќе открие дека Лара и не е толку невина и наивна како што изгледа на прв поглед.

Прегледи


Нема Прегледи
Препораки
 • Имитатор (1995)

  image
  Агорафобичен психолог и женски детектив мора да работат заедно за да фатат сериски убиец кој копира сериски убијци од минатото.
 • Мојот ангел (2019)

  image
  Лизи Менинг е разведена и емотивно нестабилна жена која се бори за старателство над својот 11-годишен син, Томас. Тешко ѝ оди балансирањето на работата и...
 • Jeta e të tjerëve (2006)

  image
  Në fillim të viteve 1980-të, Georg Dreiman (një dramaturg i suksesshëm) dhe partnerja e tij Krista-Maria Ziland (një aktore popullore), ishin yje të famshëm...
 • И.Т. (2016)

  image
  Мајк Реган има сѐ што може да посака - совршена сопруга, прекрасна ќерка и успешен бизнис. Живее навидум совршен живот сѐ додека еден ден не се најде во игра на...
Топ листи

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: Полиса на приватност.