СОДРЖИНА

Џесика е адвокат, која за Божиќ заминува во куќата на своите родители. Кога ќе открие дека куќата во која пораснала е продадена на странец, Џесика бара начин да ја откупи. Новиот сопственик, Мајкл, се обидува да намести апсење, но всушност не се сеќава кој е тој.

Слики

Златен БожиќЗлатен БожиќЗлатен БожиќЗлатен БожиќЗлатен БожиќЗлатен БожиќЗлатен БожиќЗлатен БожиќЗлатен БожиќЗлатен БожиќЗлатен БожиќЗлатен Божиќ

Прегледи


Нема Прегледи
ПРЕПОРАКИ
 • A Christmas Wish (2011)

  image
  Martha Evans has been abandoned by her husband, who took all their cash and left her homeless and virtually destitute with her two daughters and stepson. Martha...
 • Лето за помнење (2018)

  image
  Џесика е успешна лекарка и самохрана мајка. Кога добива унапредување, одлучува тоа да го прослави и со ќерка си оди на одмор на Фиџи за да се опуштат и да се...
 • Wild Chicks in Love (2007)

  image
  The girl gang and its five members experience love for the first time and all the problems that come with it.
 • Хлор (2013)

  image
  Семејство од предградието се обидува да го сочува животот на висока нога во претерано материјалистичкото друштво Нова Англија. Кога климактеричната сопруга ќе го...
ТОП ЛИСТИ

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: полиса на приватност.