СОДРЖИНА

У треќем наставку и животиње почињу да говоре. Убриаќо породица постаје власник два пса: Рокс, улични интелигентни мешанац и Дафни, размажена пудла са педигреом. Џејмс има нови посао, пилотирање за секси и усамљену бизнис жену, Саманту. Моли је управо изгубила свој посао и седи код куќе. У куќи је велика тензија и постаје неизвесно да ли ќе Моли и Џејмс остати заједно

Слики

Види кој зборува 3Види кој зборува 3Види кој зборува 3Види кој зборува 3Види кој зборува 3Види кој зборува 3Види кој зборува 3

Прегледи


Нема Прегледи
ПРЕПОРАКИ
 • Маж од соништата (2021)

  четврток
  image
  Сара, писателка која се мачи со блокада во пишувањето, бара инспирација – и ја наоѓа кога случајно го среќава Годфри, несреќен отпадник кој постојано ги менува...
 • Удрен од гром (2012)

  четврток
  image
  Итра и смела комедија за растењето и преживувањето на средното училиште кога соучениците не те разбираат, родителите ти се луди, а сè што имаш се твоите соништа....
 • Рад на одреѓено време (1980)

  четврток
  image
  Прича о животним проблемима наставника који привремено, то јест десет година, станује код удате сестре, у претрпаном једнособном стану у коме, такоѓе привремено,...
 • Американска пита (1999)

  четврток
  image
  Откако ќе матурира, Џим одлучува да ја запроси Мишел, девојката која ја сака, а која е, иако на прв поглед мирна и традицоионална, многу заинтересирана за луд...
ТОП ЛИСТИ

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: полиса на приватност.