рејтинг: 4.6/10
Оценка на корисникот: 7.5/10
(18 гласови)

Содржина

Опет је беба на путу, али овог пута је девојчица... И док су мајка и отац уплетени у уобичајене свакодневне конфликте, Мајки је заузет ривалством са својом новом сестром Џули

Слики

Види кој зборува 2Види кој зборува 2Види кој зборува 2Види кој зборува 2Види кој зборува 2Види кој зборува 2Види кој зборува 2Види кој зборува 2Види кој зборува 2Види кој зборува 2Види кој зборува 2Види кој зборува 2Види кој зборува 2Види кој зборува 2Види кој зборува 2

Прегледи


Нема Прегледи
Препораки
 • Висока цура 2 (2022)

  image
  After Jodi Kreyman gains popularity, her miscommunications start causing rifts with those around her and now she really needs to 'stand tall'.
 • Флинтстоунови во Рок Вегас (2000)

  image
  Пре него што су Кременкови постали омиљена породица из каменог доба, Фред је био само обичан момак који тражи девојку својих снова и његова романса са Вилмом...
 • Војна на невестите (2009)

  image
  Лив (Кејт Хадсон) и Ема (Ен Хатавеј) се најдобри пријателки кои уште од детството си го планираат секој детаљ од своите венчавки. На врвот на нивните невестински...
 • Хроника на лоши љубовни состаноци (2017)

  image
  Леј води блог каде што ги опишува лошите состаноци, а откако ги објавува своите искуства од состанокот со Конер, кој води сличен блог на една конкурентска...
Топ листи

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: Полиса на приватност.