СОДРЖИНА

Микаел е ноќен доктор. Тој лекува пациенти од опасни населби. Неговиот живот е хаотичен. Растргнат е помеѓу сопругата и швалерката, и вплеткан во пренос на дрога. Микаел нема друг избор: Вечерва, мора да врати контрола врз животот.
Микаел е ноќен доктор. Тој лекува пациенти од опасни населби, вклучувајќи ги оние кои не сакаат да ги прегледа друг доктор: зависници од дрога. Растргнат помеѓу сопругата и швалерката, неговиот братучед фармацевт го вовлекува во пренос на лажни рецепти за “Субутекс”. Неговиот живот е апсолутен хаос. Микаел повеќе нема избор: Вечерва, тој мора да ја преземе судбината во свои раце.

Слики

Ноќниот докторНоќниот докторНоќниот докторНоќниот доктор

Прегледи


Нема Прегледи
ПРЕПОРАКИ
 • Терминал (2018)

  понеделник
  image
  Након улоге у филму "Ја, Тоња", за коју је била номинована за Оскара, Марго Роби нас води кроз мрачно лондонско поsемље у нео-ноар филму "Терминал". Марго је на...
 • Не реци ником (2006)

  понеделник
  image
  Педијатар Алекс, скрхан након дивљачког убиства његове супруге Марго на почетку њиховог брака, пре осам година, добија анониман имејл. Отворивши га, угледа лице...
 • Изправителен дом (2010)

  понеделник
  image
  Тројца малолетни деликвенти се осудени на робија во поправен дом, каде ќе се најдат опкружени со банди, смрт и постојани закани.
 • Мистериите на Хроникл: Помош до смрт (2021)

  понеделник
  image
  Алекс и Дру се инфилтрираат во едно одморалиште во дивина кога најновиот вработен на „Кроникл“ исчезнува без трага. Во одморалиштето откриваат дека еден гостин,...
ТОП ЛИСТИ

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: полиса на приватност.