СОДРЖИНА

Када цар пошаље Чона Ванга, једног од својих најбољих људи да је наѓе, један царев чувар инсистира да му се придружи. Наиме, чувар се осеќа одговорним за киднаповање и на овај начин жели да се искупи. Док чланови спасилачке мисије креќу у Америку, Чон Вонг изненада се издваја од групе и ускоро се изгуби. Сасвим случајно среќе се са Ројем, паметним и арогантним џепарошем из воза, и њих двојица постају савезници.

Слики

Шангајско поднеШангајско подне

Прегледи


Нема Прегледи
ПРЕПОРАКИ
 • Аветињско (2016)

  денес
  image
  Civil Unrest in the European country of Moldova has US forces engaging the insurgents however there is a new threat who has decided both are their enemy. This new...
 • Чудесниот Спајдермен (2012)

  денес
  image
  Еден од најпознатите ликови на светот се враќа на големото платно со новото поглавје од филмовите за Спајдермен, „Чудесниот Спајдермен“. Филмот раскажува различна...
 • V8 - Start Your Engines (2013)

  денес
  image
  A group of children create an illegal car race, while trying to hide from the police.
 • Војна на ѕвездите: Силата се буди (2015)

  денес
  image
  По три децении од поразот на Дарт Вејдер и на Империјата, се појавува нова закана. Првиот ред се издигна од пепелта на Галактичката Империја и нему му се...
ТОП ЛИСТИ

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: полиса на приватност.