poster

Црна мачка

Black Cat Run (1998)

Режисер: D.J. Caruso

Каде да се погледне
Емисијата не е достапна во државата
рејтинг: 5.7/10

СОДРЖИНА

Еден работник на бензинска станица, погрешно обвинет за убиство, мора да го земе законот во своите раце и оди да ги најде избеганите осуденици што ја киднапирале неговата девојка.
Една девојка е вљубена во еден работник на бензинска пумпа и се гледа со него и покрај противењето на татко ѝ. Нејзиниот татко е шериф и наскоро, по едно соочување со момчето, него го убиваат избегани осуденици, а ќерка му ја киднапираат. Сите, па дури и заменикот на шерифот, се убедени дека момчето го извршило убиството и избегало со девојката. Тоа предизвикува момчето да ги брка осудениците, а полицијата да го брка момчето.

Слики

Црна мачка

Прегледи


Нема Прегледи
ПРЕПОРАКИ
 • Исчезната (2012)

  image
  Џил ќе се врати дома од работа и ќе открие дека нејзината сестра Моли е киднапирана. Пред една година, и Џил била грабната, но успеала да побегне, а сега е...
 • Изван/себе (2015)

  image
  Провокативан научно-фантастични трилер који подсеќа да сваки напредак науке има своју цену. Милијардер, индустријалац Дејмијан Хејл (глуми га добитник Оскара,...
 • Сигурна куќа (2012)

  image
  Двостуки оскарова Дензел Вашингтон игра најопаснијег отпадника ЦИА, који се враќа након десет година проведених у бегу и бива приведен у сигурну куќу у Јужној...
 • Избришаниот (2012)

  image
  Поранешен агент на ЦИА и неговата отуѓена 15-годишна ќерка се присилени да бегаат кога неговите работодавачи и двајцата ги означуваат за елиминација како дел од...
ТОП ЛИСТИ

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: полиса на приватност.