Содржина

Провокативен научнофантастичен трилер кој нѐ потсетува дека секој напредок има и своја темна страна. Милијардерот Демијан Хејл (Бен Кигсли) владее со својата империја од Њујорк, но дознава дека има смртоносна болест и решава да се подложи на радикална медицинска постапка со која ќе добие нов вечен живот. Отуѓен од роднините и од ќерката и активистка Клер (Мишел Докери), Демијан соработува само со својот долгогодишен пријател и десна рака во бизнисот, Мартин (Виктор Гербер). Прашањето е дали ќе го добие тоа што го посакува...

Слики

Вон/себеВон/себеВон/себеВон/себеВон/себеВон/себе

Прегледи


Нема Прегледи
Препораки
 • Годзила (1998)

  image
  Огромен ѕвер тргнува во деструктивно дивеење низ целиот свет и се упатува кон Њујорк.
 • Сурогати (2009)

  image
  Агентите на ФБИ (БРУС ВИЛИС и РАДА МИЧЕЛ) го истражуваат мистериозното убиство на еден студент, поврзано со човекот кој помогнал да се создаде високо-технолошкиот...
 • Супер 8 (2011)

  image
  „Супер 8“ ја раскажува приказната за шестмина пријатели кои случајно снимаат судир на еден воз, откривајќи дека нешто незамисливо има избегано при судирот. Уште...
 • Битка за Небеску арку (2017)

  image
  Сироче дознаје више о својој судбини док покушава уќи у зрачни град како би избјегао погибељи на Земљи којом владају чудовишта.
Топ листи

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: Полиса на приватност.