poster

Кралот на борците

The King of Fighters (2010)

Трилер, Акција, Hаучна фантастика | Јапонија, Република Кина, Германија, Канада, САД, Обединетото Кралство
Режисер: Gordon Chan
FilmBox Extra RS | сабота | 11:30

рејтинг: 3.0/10

Слики

Кралот на борцитеКралот на борцитеКралот на борцитеКралот на борцитеКралот на борцитеКралот на борците

Прегледи


Нема Прегледи
ПРЕПОРАКИ
 • Геосторм (2017)

  image
  Кога мрежата од сателити создадена за контрола на светската клима почнува да ја напаѓа Земјата, почнува трка со времето, па нејзиниот создавач мора да ја открие...
 • Единствен (2001)

  image
  Габриел Јулав е полициски службеник што мора да се соочи со застрашувачка верзија од себеси, избегана од напреден, паралелен универзум, што сака да го убие. Во...
 • Мег: Грабливецот од длабочините (2018)

  image
  По избегнувањето на нападот од она што тврдеше дека е ајкула со 70 метри, Џонас Тејлор мора да се соочи со своите стравови за да ги спаси оние заробени во...
 • Паркот Јура 3 (2001)

  image
  Режисерот Џо Џонстон ги презема креативните узди од Стивен Спилберг за овој трет дел од трилерот.
ТОП ЛИСТИ

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: полиса на приватност.