рејтинг: 4.2/10
Оценка на корисникот: 9.25/10
(4 гласови)

СОДРЖИНА

Големиот Весли Снајпс ја толкува улогата во ова СФ остварување. Петмина пријатели заминуваат на одмор во куќичка покрај езерото, каде очекуваат само добра забава. Сепак, тие не знаат дека Земјата моментално е под опсада на вонземјани и дека се во тек на масовно киднапирање.

Слики

МеморијаМеморијаМеморијаМеморијаМеморијаМеморија

Прегледи


Нема Прегледи
ПРЕПОРАКИ
 • Меѓународна завера (2009)

  денес
  image
  Агент на Интерпол (Овен) се обидува да разоткрие висока финансиска институција во меѓународен круг на тргување со оружје. Во „Меѓународна завера“, возбудлив...
 • Колатерал (2004)

  денес
  image
  Една ноќ, таксистот Макс зема човек во сив костум наречен Винсент. Винсент му нуди на Макс голема сума пари да го вози на пет локации наоколу низ Лос Анџелес пред...
 • Мортал Kомбат (2021)

  денес
  image
  MMA борецот Кол Јанг ги бара најголемите боречки шампиони на Земјата за да се обединат против непријателите од Надворешниот свет во напната борба за универзумот.
 • Лака лова (2010)

  денес
  image
  Јуан Вестлунд је становник Стокхолма који живи двоструки живот. Ноќу илегално вози такси, како би успео да живи у богатом кварту Стокхолма и одржи илузију да је...
ТОП ЛИСТИ

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: полиса на приватност.