рејтинг: 5.6/10

СОДРЖИНА

Феи Феи, омажена бела жена од западот која живее со семејството во мал град во Кина, се запознава со слеп масер Кинез. Двајцата започнуваат интензивна љубовна афера – пресвртна точка во нивните животи од којашто нема враќање.
Феи Феи, омажена бела жена од западот која живее со семејството во мал град во Кина, се запознава со Кинезот Баи Ју, слеп масер, и двајцата доживуваат силна привлечност еден кон друг. Наспроти сите шанси, тие двајцата започнуваат интензивна љубовна афера – пресвртна точка во нивните животи од којашто нема враќање. Додека Феи Феи се обидува да балансира помеѓу нејзината љубов кон Баи Ју и стресот од бракот со Жанг Хуа, таа се повлекува од аферата. Не можејќи да го прифати нејзиното предавство на нивната врска, тврдоглавоста на Баи Ју почнува да доминира. Тој станува опсесивен, посесивен и опседнат. Конечно, Феи Феи, Баи Ју и Жанг Хуа сфаќаат дека демоните што ги создале единствено можат да согорат во судир на измешани желби и насилни импулси.

Слики

ДопирДопирДопирДопирДопирДопирДопирДопирДопирДопирДопир

Прегледи


Нема Прегледи
ПРЕПОРАКИ
 • 10 sдесет работи кои треба да ги направиме пред да раскинеме (2020)

  денес
  image
  Кога Ебигејл, самохрана мајка на две деца, забременува после една ноќ помината на Бен, овој необичен пар ќе се обиде да се избори со новонастанатата ситуација.
 • Рипче (2020)

  Утре
  image
  Замислете да се разбудите во свет каде што започнала пандемија која предизвикува жртвите да ја загубат меморијата. Замислете да се разбудите и да не се сеќавате...
 • Будь со мною в Дейзи-Хиллз (2020)

  Утре
  image
  Јо открива да трговина њезине обитељи у Даисy Хиллсу губи новац, а њезин отац ангажира баш њезиног бившег дечка да им помогне.
 • Били Два Сесира (1974)

  сабота
  image
  Када неко буде погинуо приликом пљачке банке, пљачкаши Билли два шешира и његов партнер дају се у бег.
ТОП ЛИСТИ

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: полиса на приватност.