poster

Секој твој здив

You Belong to Me (2021)

Режисер: Vaughn Stein

рејтинг: 5.3/10
Оценка на корисникот: 8/10
(3 гласови)

СОДРЖИНА

Животот на психијатарот Филип е во хаос после ненадејното самоубиство на негов пациент. Кога го поканува братот на пациентот дома да ги запознае жена му и ќерка му, семејниот живот и кариерата неочекувано му се распаѓаат.
„Секој твој здив“ е интензивен психолошки трилер за психијатар (Кејси Афлек), чијашто кариера е загрозена кога негов пациент си го одзема животот. Кога го поканува братот на пациентот (Сем Клефлин) дома да ги запознае жена му (Мишел Монаган) и ќерка му, семејниот живот неочекувано му се распаѓа.

Слики

Секој твој здивСекој твој здивСекој твој здивСекој твој здивСекој твој здивСекој твој здивСекој твој здивСекој твој здив

Прегледи


Нема Прегледи
ПРЕПОРАКИ
 • Без опроштаја (1960)

  денес
  image
  Дивљи запад. Породицај Закари живи на имању окружена неповерљивим суседима и Индијанцима, са којима мир никада није сигуран. Најстарији син Бен управља узгојем...
 • Misioni përtej detit (1988)

  денес
  image
 • Посматрач (2011)

  денес
  image
  Двострука добитница Оскара, Хилари Свонк, је Џулијет, прелепа докторка која се растала од супруга и пронашла савршен стан у Њујорку, у коме може да започне нови...
 • Цивил (2014)

  денес
  image
  Након повратка из војне службе Емрах се повлачи у себе, избјегава дружење с обитељи и старим пријатељима те проводи вријеме лутајуќи цестама потпуно сам. Опсједа...
ТОП ЛИСТИ

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: полиса на приватност.