poster

Секој твој здив

You Belong to Me (2021)

трилер | САД
Режисер: Vaughn Stein

рејтинг: 5.3/10
Оценка на корисникот: 6.5/10
(6 гласови)

СОДРЖИНА

Животот на психијатарот Филип е во хаос после ненадејното самоубиство на негов пациент. Кога го поканува братот на пациентот дома да ги запознае жена му и ќерка му, семејниот живот и кариерата неочекувано му се распаѓаат.
„Секој твој здив“ е интензивен психолошки трилер за психијатар (Кејси Афлек), чијашто кариера е загрозена кога негов пациент си го одзема животот. Кога го поканува братот на пациентот (Сем Клефлин) дома да ги запознае жена му (Мишел Монаган) и ќерка му, семејниот живот неочекувано му се распаѓа.

Слики

Секој твој здивСекој твој здивСекој твој здивСекој твој здивСекој твој здивСекој твој здивСекој твој здивСекој твој здивСекој твој здивСекој твој здивСекој твој здивСекој твој здивСекој твој здивСекој твој здивСекој твој здивСекој твој здивСекој твој здивСекој твој здивСекој твој здивСекој твој здивСекој твој здивСекој твој здивСекој твој здив

Прегледи


Нема Прегледи
ПРЕПОРАКИ
 • Експлозија (2021)

  image
  На еден париски паркинг, експертот за бомби Соња, се наоѓа заробена со нејзиното синче и со ќерката на нејзиното момче Фред, во кола во која има антитенковска...
 • Земља странаца (2015)

  image
  Породица Паркер досељава се у аутралијски пустињски град Нетгари, који се налази далеко од других урбаних центара. Супружници Кетрин и Метју падају у очај када...
 • Таен прозорец (2004)

  image
  „Таен прозорец“ е филм за писател кој минува низ тежок развод, а го демне еден психотичен странец кој тврди дека писателот ја украл неговата приказна. За да го...
 • Филозофија на убиството (2018)

  image
  Еван е семеен човек и популарен професор на познат факултет. Неговите предавања по филозофија се многу популарни и масовно посетувани. Кога ќе исчезне студентката...
ТОП ЛИСТИ

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: полиса на приватност.