СОДРЖИНА

Понекад је веома 'уски пролаз' измеѓу живота и смрти...Жена бива случајан сведок убиства на њеном првом састанку који је договорила 'на слепо' и том приликом бива убијен њен 'виртуелни пријатељ' од стане једног од воѓа мафије. Она одмах бежи и сакрива се, а да при том није обавестила полицију. Када траг коначно доведе до ње и када је приведу она не жели да сведочи, али мафија јој је на трагу. У пратњи заменика државног тужиоца она се укрцава на воз и они путују кроз пусте, забите делове Канаде. Мафија зна како изгледа он, али њу нису никада видели

Слики

Уски пролазУски пролазУски пролазУски пролазУски пролазУски пролаз

Прегледи


Нема Прегледи
ПРЕПОРАКИ
 • Скала на агресијата (2012)

  image
  На големиот мафијашки шеф Белаванс ќе му украдат половина милион долари. Тој ќе испрати екипа убијци за да ја пренесат пораката до крадците за кои се сомневаат...
 • Адреналин (2006)

  image
  Шев Челиос (Џејсон Статам) ќе го започне своето утро со неочекуван повик за будење. Уморен, практично неспособен да се движи и со срце кое едвај чука, го слуша...
 • Џон Вик (2014)

  image
  Кога бруталниот руски мафијаш ќе го натера пензионираниот платен убиец да се врати во акција, тој ќе се впушти во немилосрден лов на своите противници. Неговата...
 • Специјална единица: Огнена бура (2011)

  image
  Откако заложник настрадува за време на задача, дечкото на жртвата, специјализиран владин агент, одлучува да им се одмазди на Пол Катлер и на неговиот оперативен тим.
ТОП ЛИСТИ

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: полиса на приватност.