poster

Psych 2: Lassie Come Home

Psych 2: Lassie Come Home (2020)

Режисер: Steve Franks

Каде да се погледне
Емисијата не е достапна во државата
рејтинг: 7.5/10

СОДРЖИНА

Lassiter is shot, and then begins to see impossible happenings around his recovery clinic. Shawn and Gus return to the Chief's side in Santa Barbara and are forced to navigate the personal, the professional, and possibly the supernatural. Separated from their new lives in San Francisco, our heroes find themselves unwelcome in their old stomping grounds as they secretly untangle a twisted case without the benefit of the police, their loved ones, or the quality sourdough bakeries of the Bay Area. What they uncover will change the course of their relationships forever.

Прегледи


Нема Прегледи
ПРЕПОРАКИ
 • Љубов и цигари (2005)

  денес
  image
  Ник е во брак со Кити со која има три возрасни ќерки. Но Ник е во тајна врска со Тула. Кога жена му го фаќа во кревет со Тула, а Тула пак сака сериозна врска, Ник...
 • Сите патишта водат кон Рим (2015)

  денес
  image
  Меги е самохрана мајка и професорка на факултет во Њујорк. Во обид да пронајде заеднички јазик со Самер, нејзината ќерка тинејџер, Меги заминува во село во...
 • Предлог (2009)

  денес
  image
  Сандра Булок игра во романтичната комедија „Предлог“, како една канадска имигрантка која создава тешка работна атмосфера за своите подредени во канцеларијата....
 • Доцна навечер (2019)

  денес
  image
  Светот на легендарната домаќинка на ноќно ток-шоу се превртува наопаку кога таа најмува жена за писател. Нејзината одлука има ненадејни урнебесни последици кога...
ТОП ЛИСТИ

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: полиса на приватност.