рејтинг: 5.6/10
Оценка на корисникот: 9.5/10
(4 гласови)

Содржина

Војвода од Млатограда је украо принцезин драгуљ и користи његове магичне моќи да подигне Лавежбург у небеса! Скај мора да превазиѓе свој највеќи страх и поведе тим у до сада највеќу ваздушну спасилачку мисију! Спремите се за Брз лет у спас!

Прегледи


Нема Прегледи
Препораки
 • Патролни шепи (2013)

  image
  „Патролни шепи“ прикажува кученца спасувачи предводени од Рајдер, момче што ја сака технологијата. Тие покажуваат дека нема преголема работа или премало кученце и...
 • Патролни шепи (2021)

  image
  Кога нивниот ривал Хамдингер, станува градоначалник на Адвенчер Сити и почнува да прави хаос, Рајдер и херојските кученца одат да се соочат со предизвикот. По...
 • PJ Masks (2015)

  image
  Тијеком школског дана појави се неки проблем, а тијеком ноќи починитеља улове ПЈ Маскс и ријеше проблем тако да дијеле идеје, препознају слабости и врлине,...
 • Планета 51 (2009)

  image
  Една вонземска цивилизација е под инвазија од страна на астронаутот Чак Бејкер, кој воопшто немал поим дека планетата е населена. Со војската зад петиците, Бејкер...
Топ листи

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: Полиса на приватност.