рејтинг: 6.4/10
Оценка на корисникот: 9.3/10
(12 гласови)

СОДРЖИНА

„Архива“ е приказна за Џорџ, истражувачки инженер кој работи на експерименталниот дел на вештачка интелигенција. Тој работи за компанија која ја усовршила технологијата да ја зачува свеста на една личност по смртта во архива.

Слики

АрхиваАрхиваАрхиваАрхиваАрхиваАрхиваАрхива

Прегледи


Нема Прегледи
ПРЕПОРАКИ
 • НЛО (2018)

  image
  Дерек, брилијантен студент прогонуван од глетки на НЛО од детството, верува дека мистериозните глетки пријавени на аеродромите низ САД се НЛО. Со помош на...
 • Манџурискиот кандидат (2004)

  image
  Во Заливската војна, неколкумина војници се киднапирани. Им ги перат мозоците за нечесни цели.
 • Изворен код (2011)

  image
  Кога наградуваниот војник, капетан Колтер Стивенс (Џејк Гиленхал), се буди во телото на непознат маж, открива дека е дел од мисијата за наоѓање на бомбашот на...
 • Ад Астра (2019)

  image
  Астронаутот Рој МекБрајд (Бред Пит) оди на опасна мисија низ сончевиот систем за да ја открие вистината за исчезнатиот татко и неговата експедиција осудена на...
ТОП ЛИСТИ

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: полиса на приватност.