In this new comedy about four friends who work together at a magazine, the recently dumped Milo barely has time to nurse his wounds before his friends decide to help him get back in the game. Together, the four help each other navigate work, friendship and women.

Ishte në kanal:

FOX  RTL Zwei  

REKOMANDIMET
 • Walk the Prank (2016)

  e diel
  image
  Four kids pull off real pranks on unsuspecting people.
 • KESTËLL (2009)

  e diel
  image
  Richard "Rick" Castle is a millionaire playboy who recently killed off his main character when a serial killer starts killing people like he does in his books. He...
 • Mom (2013)

  e diel
  image
  Nje nënë beqare përpiqet të vërë në vije jetën e saj në Napa valley, ndërkohe që përballet me nënën e saj rebele.
 • Nemoj da zvocaš (2016)

  e diel
  image
  Tv series, in a comic way, presents the life together three couples: young, who is starting life under the same roof, middle-aged, which is in the midst of...
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.