Përjetoni planetin tonë si kurrë më parë... Ky është një udhëtim i cili përfshin të gjithë botën, të parë me sytë e zogjve. Shpend të rrallë, natyrë mahnitëse natyrore, sfida ekstreme dhe arritje të vështira...Kjo është bota e zogjve...

Ishte në kanal:

EXP Natyra  ARTE DE  HTV3  HTV1  

REKOMANDIMET
 • Bahama Blu (2015)

  image
  Ky cikël dokumentarësh na fut në zemër të detit blu, nga Mangroves plot me peshkaqenë të vegjël deri në Sand Flats, ku ngjyra bëhet e gjelbër dhe uji përshkohet...
 • Projekte të Pamundura (2017)

  image
  Project Impossible is an original series that follows a new generation of epic engineering projects that were considered unthinkable just a few years ago. Each...
 • Spanja e Rik Steinit (2011)

  image
  Ndalesa e radhës për Rik Stein është Spanja. Ai do të vizitojë vendet më te frekuentura duke zbuluar 140 recetat autentike që zbulojnë shijen e Spanjës.
 • Shekspiri parë nga aktorët (2012)

  image
  Various actors discuss Shakespeare plays. Each episode is presented by one actor and, in most cases, the actor discusses one play. However, some episodes cover...
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.