Transmetimet në kanale:

TDC  

Ishte në kanal:

Star TV TR  

Episodi vijues:

Sot
11:35
HAKMARRJE VRASTARE 1, Ep. 74
Sot
19:50
HAKMARRJE VRASTARE 1, Ep. 75
Sot
02:40
HAKMARRJE VRASTARE 1, Ep. 75
Nesër
10:15
HAKMARRJE VRASTARE 1, Ep. 75
Nesër
20:35
HAKMARRJE VRASTARE 1, Ep. 71
Nesër
21:25
HAKMARRJE VRASTARE 1, Ep. 72
Nesër
22:15
HAKMARRJE VRASTARE 1, Ep. 73
Nesër
23:05
HAKMARRJE VRASTARE 1, Ep. 74
Nesër
23:55
HAKMARRJE VRASTARE 1, Ep. 75
e hënë
04:30
HAKMARRJE VRASTARE 1, Ep. 71
e hënë
05:25
HAKMARRJE VRASTARE 1, Ep. 72
e hënë
06:10
HAKMARRJE VRASTARE 1, Ep. 73
e hënë
07:05
HAKMARRJE VRASTARE 1, Ep. 74
e hënë
07:55
HAKMARRJE VRASTARE 1, Ep. 75
REKOMANDIMET
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.