Rise of the Machines përdor animacione CGI për të 'shpërthyer' disa nga makinat më ekstreme në botë për të zbuluar inxhinierinë e jashtëzakonshme në qendër të dizajnit të tyre.

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.