E! New reporter Giuliana Rancic and her husband, "Apprentice" winner Bill Rancic, lead a whirlwind life. She's a TV personality in LA, while Bill is a real estate developer and businessman in Chicago. These newlyweds live in different cities, with very different lives, but still manage to make it work.

Transmetimet në kanale:

E!  

Episodi vijues:

e hënë
06:00
Giuliana & Bill 6, Ep. 7
e martë
06:00
Giuliana & Bill 6, Ep. 8
e mërkurë
06:00
Giuliana & Bill 6, Ep. 9
7.7.22
06:00
Giuliana & Bill 6, Ep. 10
8.7.22
06:00
Giuliana & Bill 6, Ep. 11
11.7.22
06:00
Giuliana & Bill 6, Ep. 12
12.7.22
06:00
Giuliana & Bill 6, Ep. 13
13.7.22
06:00
Giuliana & Bill 6, Ep. 14
14.7.22
06:00
Giuliana & Bill 6, Ep. 15
15.7.22
06:00
Giuliana & Bill 6, Ep. 16
18.7.22
06:00
Giuliana & Bill 6, Ep. 17
19.7.22
06:00
Giuliana & Bill 6, Ep. 19
20.7.22
06:00
Giuliana & Bill 6, Ep. 20
REKOMANDIMET
 • Apartamenti i pafajësisë (2020)

  Sot
  image
  Han një djalosh i pashëm dhe karizmatik është i mbushur me kujtime të dhimbshme dhe tragjedi brenda familjes. Pas kthimit nga SHBA, ai i kushton jetën babait dhe...
 • Dr. Quinn, žena vrač (1993)

  Sot
  image
  The fifth daughter of a wealthy Boston physician, Michaela Quinn defies the conventions of post-Civil War society by following in her father's footsteps. After...
 • Melek (2019)

  Sot
  image
  Melek will rebuild her life with her family and children. Melek is struggling to survive with her three children.
 • The Cul De Sac (2016)

  Sot
  image
  The Cul de Sac is set in a world where the adults have disappeared, and waves of energy destroy anyone caught outdoors. Feisty teen Rose (Greta Gregory) leads a...
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.