Stubborn and determined detective Valeria Ferro endeavors to solve the challenging puzzle behind crimes motivated by jealousy, vendettas and repressed anger to seek the truth and justice. All as she struggles with her own demons and the phantoms of her past that come back to life when her mother is released from jail after serving a seventeen-year prison sentence.

Ishte në kanal:

RAI 2  RAI 3  

TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.